Nechci utíkat

25. října 2007 v 14:56 | zuberstab |  Povídky
,,Utíkej! " křičí žena na dítě a zoufale se na něj dívá. ,,Ne mami! Já nebudu utíkat!" zavrtí dítě odhodlaně dítě hlavou :,, Už se umím bránit." A na důkaz svých slov vytáhne perly,které vydávají tlumené světlo,čímž dávají najevo svou oddanost jít za svou paní. ,,Nechci tě ztratit! Může se ti to vymknout z rukou!"chytla jí žena za ramena a se slzami na tvářích jí políbila na čelo a přivinula. Při objímání svou dceru přenesla myšlenkami pryč. Nechtěla aby jí ublížili a aby jí vůbec našli!
,,Mami!" vykřikla zoufale holčička,když se ocitla někde na louce. Plakala. Plakala dlouho a stále nemohla přestat. Nevěděla co má dělat a proto vyvolala své síly z hlubin duše a upadla do spánku kde jí střežili a opatrovali její ,,perly" .
Ráno dalšího dne zjistila že jí její matka přenesla nedaleko domu jejich příbuzných. Když si to uvědomila využila svých perel a ty jí ukázaly směr,kterým jít. Utíkala co nejrychleji mohla,aby je upozornila o útoku. Když ovšem přiběhla k místo kde měl stát dům,našla jen zříceninu. A už se jí opět do očí vtíraly slzy a ona neměla důvod je zastavovat. Nakonec jí tam našli nějací lidí,kteří si prý říkají bystrozoři a odvedli jí pryč. Odvedli jí do nemocnice. Dva dny nic nepromluvila jen spala a nebo upřeně pozorovala perly,které se neustále vznášely ve vzduchu. Třetí den už našli jen postel bez dívky. Zmizela….
Utekla? Unesli jí? Nikdo neví….. alespoň zatím ne….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Melian Melian | Web | 30. listopadu 2007 v 10:23 | Reagovat

super, a bude nějaké pokráčko?!:)

2 Lilithka Lilithka | 24. dubna 2008 v 15:01 | Reagovat

Dobrý nápad, myslím ty perly ;). Bude pokračování?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama